Kapela


Petr Šimek

Kytara, zpěv

Petr představuje pro úspěch každé kapely osobu zcela nezbytnou, frontmana v podobě nikdy nestárnoucí klasiky - zpívajícího kytaristy, který je zároveň i tvůrčím mozkem celé kapely. V jeho mysli vzniká nejen hudební podoba jednotlivých skladeb, ale i jejich básnická část. Do jeho kreativních kompetencí spadá i scénaristika videoklipů, tvorba plakátů a další (nejen) grafické úkony.

Stejně jako spousta dalších muzikantů začínal se svou kytarou ve školní kapele, která, jak už to tak bývá, neměla dlouhého trvání. V roce 2016 se rozhodl založit společně s Davidem Břachem a Petrem Bauerem (Ukradený Vjecy) uskupení s názvem Molekuly, které v roce 2018 vystřídala skupina Wild Animals, kde stále dávál přednost jen svým kytarovým kráskám. Zlomový rok 2020 mu vnukl nápad založit si svou vlastní kapelu. Této svůdné myšlence dokázal odolávat přesně půl roku a tak 1. června 2020 vznikla kapela Pepper...Ondřej Tureček

Baskytara, backvokál

Jako správný konzervatorista má Ondra hudbu zažranou již hodně hluboko pod kůží. Cítí každý tón, každou vlnu a náležitě si to užívá. Tvoří onu nepostradatelnou část zvuku každé dobré kapely, která lajka většinou mine, ale rockové znalce pohladí po duši. Zkrátka basa tvrdí muzika a dělá svět lepší, čehož je Ondra jakožto basák a tubista v jedné osobě zářným příkladem.


Miloš Saksa

Bicí, backvokál

Již od svých 11 let se chtěl stát bubeníkem. Jeho sen se splnil ve skutečnost za pouhý 3 roky. Svým talentem se dostal na Plzeňskou konzervatoř, ale nepobil tam příliš dlouho, protože Miloš jakožto pravý ,,GORAL´´ měl problém s Českým jazykem. V kapele Pepper působí od 1.6.2022 což je den kdy kapela má své narozeniny.


Veronika Justýna Presslová

Merchandising


Merchandising 

Naše Verča se nestará jen o náš merch, ale hlavně o nás. Zařizuje, co nestihneme a pomáhá, s čím si nevíme rady. Funguje i jako dohazovačka jak kšeftů tak holek. Je přátelská a komunikativní, ale nechtějte ji naštvat :D.


Jan Špeta

Kamera, střih a režie

Kamera, střih a režie